Gizlilik Politikası
Son değiştirilme tarihi: 19 Ağu 2021 (arşivlenmiş sürümleri görüntüle)
Tanıtım
Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ("Hizmetler") kullandığınız için teşekkür ederiz. Hizmetler, Kalkan Mh. adresinde bulunan Golden Proje Ltd. ("Golden Proje") tarafından sağlanmaktadır. Kalkan Mahallesi Cumhuriyet Cad. No:70 Kaş / ANTALYA Türkiye. Hizmetlerimizi kullanarak, bu şartları kabul etmiş olursunuz. Lütfen onları dikkatlice okuyunuz. Hizmetlerimiz çok çeşitlidir, bu nedenle bazen ek şartlar veya ürün gereksinimleri (yaş gereksinimleri dahil) geçerli olabilir. İlgili Hizmetlerde ek koşullar mevcut olacaktır ve bu Hizmetleri kullanırsanız bu ek koşullar bizimle yaptığınız sözleşmenin bir parçası haline gelir.
Hizmetlerimizi kullanmak
Hizmetler dahilinde size sunulan tüm politikalara uymalısınız. Hizmetlerimizi kötüye kullanmayın. Örneğin, Hizmetlerimize müdahale etmeyin veya sağladığımız arayüz ve talimatlar dışında bir yöntem kullanarak bunlara erişmeye çalışmayın. Hizmetlerimizi, geçerli ihracat ve yeniden ihracat kontrol yasaları ve düzenlemeleri dahil olmak üzere yalnızca yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymazsanız veya şüpheli suistimalleri araştırıyorsak, Hizmetlerimizi size sunmayı askıya alabilir veya durdurabiliriz. Hizmetlerimizi kullanmak, Hizmetlerimizdeki veya eriştiğiniz içerikteki herhangi bir fikri mülkiyet hakkının mülkiyetini size vermez. Sahibinden izin almadığınız veya yasalarca izin verilmediği sürece Hizmetlerimizdeki içeriği kullanamazsınız. Bu şartlar size Hizmetlerimizde kullanılan herhangi bir markayı veya logoyu kullanma hakkı vermez. Hizmetlerimizde veya Hizmetlerimizle birlikte görüntülenen herhangi bir yasal bildirimi kaldırmayın, karartmayın veya değiştirmeyin.
Gizlilik ve telif hakkı koruması
Golden Proje'nin gizlilik politikaları, Hizmetlerimizi kullandığınızda kişisel verilerinizi nasıl ele aldığımızı ve gizliliğinizi nasıl koruduğumuzu açıklamaktadır. Hizmetlerimizi kullanarak, Golden Proje'nin bu tür verileri gizlilik politikalarımıza uygun olarak kullanabileceğini kabul etmektesiniz. ABD Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası'nda belirtilen sürece göre, telif hakkı ihlali iddiası bildirimlerine yanıt verir ve ihlalleri tekrarlayanların hesaplarını feshederiz. Telif hakkı sahiplerinin fikri mülkiyetlerini çevrimiçi olarak yönetmelerine yardımcı olacak bilgiler sağlıyoruz. Birinin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız ve bize bildirimde bulunmak istiyorsanız, bildirim gönderme ve Golden Proje'nin bildirimlere yanıt verme politikası hakkında Yardım Merkezimizde bilgi bulabilirsiniz.
Hizmetlerimizdeki içeriğiniz
Hizmetlerimizden bazıları, içerik yüklemenize, göndermenize, depolamanıza, göndermenize veya almanıza izin verir. Bu içerikte sahip olduğunuz tüm fikri mülkiyet haklarının mülkiyeti sizde kalır. Kısacası, size ait olan sizin kalır. Hizmetlerimize veya Hizmetlerimiz aracılığıyla içerik yüklediğinizde, gönderdiğinizde, depoladığınızda, gönderdiğinizde veya aldığınızda, Golden Proje'ye (ve birlikte çalıştığımız kişilere) dünya çapında kullanım, barındırma, depolama, çoğaltma, değiştirme, türev çalışmalar oluşturma (ör. İçeriğinizin Hizmetlerimizle daha iyi çalışması için yaptığımız çeviriler, uyarlamalar veya diğer değişikliklerden kaynaklanan), bu tür içeriği iletin, yayınlayın, kamuya açık olarak gerçekleştirin, herkese açık olarak görüntüleyin ve dağıtın. Bu lisansta verdiğiniz haklar, Hizmetlerimizi işletmek, tanıtmak ve iyileştirmek ve yenilerini geliştirmek gibi sınırlı amaçlar içindir. Bu lisans, Hizmetlerimizi kullanmayı bıraksanız bile devam eder (örneğin, Golden Proje Haritalarına eklediğiniz bir işletme girişi için). Bazı Hizmetler, o Hizmete sağlanan içeriğe erişmeniz ve içeriği kaldırmanız için size yollar sunabilir. Ayrıca, Hizmetlerimizden bazılarında, bu Hizmetlerde sunulan içeriğin kullanım kapsamımızı daraltan şartlar veya ayarlar vardır. Hizmetlerimize gönderdiğiniz herhangi bir içerik için bize bu lisansı vermek için gerekli haklara sahip olduğunuzdan emin olun.
Anasayfa
Hakkımızda
Projeler
İnşaatlar
İletişim
goldenproje